باسمه تعالی

خبرنامه پايگاه اينترنتي دانشگاه علم و صنعت ايران (شماره ۳۸۳)

اخبار ۱ الی ۱۵ آبان ماه  ۱۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۸/۱۶ 

         شبکه های مجازی اداره روابط عمومی

کانال اطلاع رسانی در تلگرام: IUST_Official@
لوگو سروش کانال اطلاع رسانی در سروش: IUST_Iran@
کانال بازارکار و رویدادهای دانشگاهی در تلگرام: IUSTjob@
کانال اطلاع رسانی در بله: iust_pr@
پیج اینستاگرام: iust_pr@
Image result for لوگوی اپارات کانال اطلاع رسانی در آپارات: iust_p

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

 انعقاد تفاهم‌نامه همکاری و مشارکت دانشگاه علم و صنعت ایران و شرکت کرمان موتور
 

۱۴۰۲/۸/۱۴ - روابط عمومی دانشگاه
تفاهم‌نامه همکاری و مشارکت دانشگاه علم و صنعت و شرکت کرمان موتور، ۱۴ آبانماه ۱۴۰۲ و در حاشیه نخستین رویداد فرصت‌های نوآوری و فناوری شرکت کرمان‌موتور در دانشگاه علم و صنعت ایران منعقد شد.

۱۴۰۲/۸/۱۴ - روابط عمومی دانشگاه
مرکز بهداشت و درمان دانشگاه اعلام کرد دانشجویان ورودی جدید و تمامی دانشجویان ساکن درخوابگاه درکلیه مقاطع تحصیلی، تا پایان آذرماه مهلت دارند نسبت به تکمیل پرونده پایش سلامت در بهداری دانشگاه اقدام نمایند.

۱۴۰۲/۸/۱۳ - روابط عمومی دانشگاه
دانشگاهیان دانشگاه علم و صنعت ایران، روز شنبه ۱۳ آبان ماه، همزمان با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و با حضور جمعی از اساتید و کارکنان دانشگاه، با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، در مراسم شرکت و به اجتماع بزرگ مردمی در مسیر میدان فلسطین تا سفارت سابق امریکا، پیوستند.

۱۴۰۲/۸/۱۳ - روابط عمومی دانشگاه
در آستانه روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اولین آیین تجلیل از دانش آموزان ممتاز فرزندان اساتید و کارکنان دانشگاه علم وصنعت ایران، بعدازظهر روز پنجشنبه یازده آبان‌ ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

۱۴۰۲/۸/۱۰ - روابط عمومی دانشگاه
نخستین رویداد فرصت‌های نوآوری و فناوری شرکت کرمان‌موتور (KITO NEXT) روز یکشنبه ۱۴ آبانماه ۱۴۰۲ به میزبانی پارک علم و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.

۱۴۰۲/۸/۷ - روابط عمومی دانشگاه
دکتر سید احمد فاضل‌زاده حقیقی (رئیس موسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام (ISC))، ششم آبانماه ۱۴۰۲ در نشست با دانشگاهیان علم و صنعت ایران در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) شرکت و با موضوع «شاخص‌های اثرگذاری بروندادهای پژوهشی و فناورانه در نظام‌های توسعه اجتماعی و رتبه‌بندی بین‌المللی» سخنرانی کرد.

۱۴۰۲/۸/۳ - روابط عمومی دانشگاه
نشست اعضای هیأت رئیسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده فیزیک، روز چهارشنبه ۳ آبان‌ماه ۱۴۰۲ در محل سالن همایش‌های این دانشکده برگزار شد.

۱۴۰۲/۸/۳ - روابط عمومی دانشگاه
گروه «انس با قرآن» دانشگاه علم و صنعت ایران متشکل از جمعی از اساتید، نسبت به تنظیم چهار نامه به سه زبان و ارسال آن به دبیر کل سازمان ملل متحد، رئیس دانشگاه الازهر مصر و روسای دانشگاه‌های کشورهای اسلامی و غیر اسلامی، نسبت به حملات رژیم صهیونیستی به غزه واکنش نشان داد.

۱۴۰۲/۸/۲ - روابط عمومی دانشگاه
نشست معارفه دانشجویان نوورود دانشکده شیمی، دوشنبه اول آبانماه ۱۴۰۲ در سالن آمفی‌تئاتر دانشکده شیمی برگزار شد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsel.jpg

 ایده دانشجوی دکتری معماری دانشگاه، حایز رتبه اول در رویداد ملی اجرای عدالت شد

۱۴۰۲/۸/۱۵ - روابط عمومی دانشگاه

مصطفی تقی‌زاده (دانشجوی دکتری معماری دانشگاه)، در مرحله دوم رویداد ملی اجرای عدالت، حایز رتبه اول در یکی از محورهای این رویداد شناخته شد.

 

۱۴۰۲/۸/۷ - روابط عمومی دانشگاه
مطابق آخرین ارزیابی نظام رتبه‌بندی موضوعی شانگهای، در سال ۲۰۲۳ دانشگاه علم و صنعت ایران در ۷ حوزه موضوعی، حائز رتبه شده است.


 

انتشار کتاب تألیفی عضو هیئت علمی دانشکده

۱۴۰۲/۸/۷ - دانشكده مهندسي كامپيوتر 
کتاب «ارزیابی کارایی سیستم‌های کامپیوتری: یک رهیافت مدل‌مبنا» که توسط دکترمحمد عبداللهی ازگمی و دکتر حسن مطلبی تألیف شده است توسط انتشارات دانشگاه تحصیلات
تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان منتشر گردید. (ادامه مطلب....)

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

۱۴۰۲/۸/۱۵ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر پویان ایار، به سمت «معاون مدیر دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه» منصوب شد.

۱۴۰۲/۸/۱۰ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر سمانه قندهاریون، به سمت «رئیس جذب و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه» منصوب شد.

۱۴۰۲/۸/۹ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر محبوبه ربانی، به سمت «مدیر فرهنگی دانشکده شیمی» منصوب شد.

۱۴۰۲/۸/۸ - دبیرخانه هیأت ممیزه
دکتر حسین بلندی عضو محترم هیأت علمی دانشکده  مهندسی برق  در جلسه هیئت ممیزه مورخ ۸/ آبان/ ۱۴۰۲ از مرتبه دانشیاری به استادی  ارتقا یافتند.
احراز این موفقیت را به ایشان، اعضای هیأت علمی و کارکنان محترم آن دانشکده تبریک عرض می نماییم.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/defa.jpg

۱۴۰۲/۸/۱۵ - روابط عمومی دانشگاه

مهدی کریمی (دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع)، ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۲ از رساله دکتری خود با عنوان «بهینه‌سازی مدل‌‌های محدودیت‌دار کنترل موجودی اقلام زوال‌پذیر»‏‎ دفاع می‌کند. دفاعیه دکتری
 

۱۴۰۲/۸/۱۵ - دانشكده مهندسي كامپيوتر

آقای پرهام رحیمی دانشجوی کارشناسی ارشد آقای دکتر بهروز مینایی بیدگلی مورخ  ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ ساعت ۱۷:۳۰ از رساله دکتری خود با عنوان "استخراج رابطه از متن خام با استفاده از مدل‌های زبانی بزرگ و رویکرد نظارت از راه دور" دفاع خواهند نمود. (ادامه مطلب)

 
 دفاعیه دکتری
 

۱۴۰۲/۸/۱۳ - دانشكده مهندسي عمران
مهندس حسین عیوض‌اوغلی دانشجوی دوره‌‌ی دکتری این دانشکده در رشته‌‌ی مهندسی عمران گرایش سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی، ۲۷ آبان ماه سال ۱۴۰۲ از رساله خود تحت عنوان «بهبود عملکرد مبدل انرژی سرج موج نوسانگر با در نظر گرفتن شرایط تغییر اقلیم» به صورت حضوری با راهنمایی دکتر عباس یگانه بختیاری، دکتر ناصر شابختی و دکتر سروش ابوالفتحی (از دانشگاه University of Warwick) دفاع خواهد نمود.

۱۴۰۲/۸/۱۰ - روابط عمومی دانشگاه
ابوالقاسم بیات (دانشجوی دوره دکتری مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت، گرایش سیاستگذاری علم‌ و فناوری)، روز دوشنبه ۲۲ آبان ماه سال ۱۴۰۲ از رساله دکتری خود با عنوان «الگوی حکمرانی گذار دیجیتالی در ایران با رویکرد تحلیل گفتمان (موردکاوی پیام‌رسان‌های اجتماعی)» دفاع خواهد نمود.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg
 چالش هفته سوم آبان ماه سامانه نظام ایده ها و نیازها(نان)
 

۱۴۰۲/۸/۱۵ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۲/۸/۱۵ - مرکز مشاوره دانشجویی
معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه شهید بهشتی با حمایت ستاد مبارزه با موادمخدر، اولین رویداد نوآوری اجتماعی راه نو را برگزار می نمایند. این رویداد همراه با جوایز ارزنده و حمایت ایده های برتر از طریق معرفی ایده های برتر به دستگاه های مسئول می باشد.  

۱۴۰۲/۸/۱۴ - دانشكده مهندسي كامپيوتر
از آنجایی که "جشنواره پاییزه مسابقات ورزشی دانشجویان پسر" در آبان ماه برگزار خواهد شد چنانچه هریک از دانشجویان پسر تمایل دارند درقالب تیم های ورزشی شرکت نمایند، مشخصات فردی یا تیمی خود، و زمینه ورزشی انتخابی  را تا تاریخ ۱۳ آبان به مدیریت فرهنگی دانشکده (آقای دکتر محمدی) از طریق ایمیل اعلام نمایند.
  mrmohammadiiust.ac.ir  (ادامه مطلب...)
۱۴۰۲/۸/۱۴ - دانشکده مهندسی عمران
در راستای برنامه‌های توسعه‌ی ارتباط با صنعت دانشکده مهندسی عمران، پنجمین مسابقه‌ی نمایش پوستر (پوسترشو) کارآموزی و سومین مسابقه‌ی نماهنگ کارآموزی دانشگاه با هدف حضور دانشجویان کارشناسی در محیط‌های کاری، تمرین وظایف مهندسان عمران و آشنایی بهتر با فعالیت‌های عمرانی برگزار می‌شود. مرحلۀ نخست این مسابقه طی روزهای آتی با داوری کمیته‌ای متشکل از برخی اعضای هیأت علمی دانشکده جمع‌بندی خواهد شد و به ۳ پوستر و سه نماهنگ برگزیده جوایزی به شرح (در ادامه مطلب) تعلق خواهد گرفت.

۱۴۰۲/۸/۹ - مرکز مشاوره دانشجویی 
مرکز مشاوره و سبک زندگی کارگاه آموزشی مهارت های پیش از ازدواج را به صورت رایگان برگزار می کند. این کارگاه دوشنبه ها ۲۹ آبان ماه الی ۲۷ آذرماه در سالن شهیدصرفی دانشکده معماری برگزار می گردد. ساعت ۱۳ الی ۱۴ ویژه دختران و ۱۴:۱۵ الی ۱۵:۱۵ ویژه پسران می باشد. 

۱۴۰۲/۸/۹ - مرکز مشاوره دانشجویی 
مرکز مشاوره و سبک زندگی اردوی بوستان بانوان حدیدچی را پنجشنبه ۴۰۲/۸/۱۸ از ساعت ۸ الی ۱۴ ویژه دانشجویان ساکن خوابگاه خواهران به صورت رایگان برگزار می نماید. علاقمندان برای ثبت نام، نام و نام خانوادگی به همراه شماره دانشجویی خود را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۴۷۷۱۱۸ ارسال نمایند. 

۱۴۰۲/۸/۹ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعت

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۲/۸/۹ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي 

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۲/۸/۷ - دانشكده مهندسي كامپيوتر 

جهت ملاحظه ی پوسترهای کارآموزی دانشجویان دانشکده مهندسی کامپیوتر، ادامه ی مطلب را ببینید .... (ادامه مطلب)

۱۴۰۲/۸/۷ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۲/۸/۷ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي 

جهت مشاهده خبر کلیک کنید


 پنجمین مسابقه نمایش پوستر (پوسترشو) کارآموزی دانشکده مهندسی صنایع

 

۱۴۰۲/۸/۶ - دانشكده مهندسي صنايع
در راستای برنامه‌های دانشکده مهندسی صنایع، پنجمین مسابقه نمایش پوستر (پوسترشو) کارآموزی با هدف آشنا شدن کلیه دانشجویان دانشگاه با محیط‌های کاری، وظایف مهندسان صنایع و نیاز روز صنایع و سازمان‌ها برگزار می‌گردد. 

 

۱۴۰۲/۸/۶ - دانشكده شيمي 
لینک کامل خبر کلیلک نمایید.

۱۴۰۲/۸/۲ - مرکز مشاوره دانشجویی -
دانشجوی نوورود عزیز ؛ میتونی با مشارکت در پویش «هم کتاب» کتابای درسی و کمک درسیت رو به دانش آموزای نیازمند اهدا کنی. تا ۲۵ آبان ماه وقت داری که کتابا رو به مرکز مشاوره دانشگاه واقع در طبقه سوم ساختمان ۱۵ خرداد سرکار خانم نیک پور تحویل بدی. (منتظرت هستیم). 

۱۴۰۲/۸/۱ - دانشكده مهندسي عمران 
بدین‌وسیله برنامه هفتگی کلیه مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی این دانشکده در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ به ترتیب نام خانوادگی اساتید صرفاً جهت اطلاع در فایل PDF (در ادامه مطلب) به رویت اساتید و دانشجویان محترم می‌رسد. این برنامه شامل کلاس‌های روزانه، پردیس دانشگاهی، مجازی، واحد دماوند و نور می‌باشد. بدیهی است ملاک اصلی نحوه برگزاری کلاس‌ها، امتحانات و هرگونه تغییرات مطابق مصوبات شورای آموزشی دانشگاه می‌باشد.
 

۱۴۰۲/۸/۱ - مرکز مشاوره دانشجویی
دومین روز از سی و پنجمین همایش اولیای دانشجویان نوورود، روز دوشنبه ۲۴ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور والدین دانشجویان استانها، اعضای هیئت رئیسه و روسای دانشکده ها، در سالن آمفی تئاتر شهیدبهرامی دانشگاه برگزار شد. 


 

۱۴۰۲/۸/۱ - مرکز مشاوره دانشجویی -
همزمان با آغاز سال تحصیلی و حضور دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه، دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی وزارت علوم با همکاری دانشگاه ملایر، کارگاه آموزشی با عنوان سلامت و سبک زندگی دانشجویی را در تاریخ ۴۰۲/۸/۲ از ساعت ۸ الی ۱۲ به صورت مجازی برگزار می نماید. 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/hamayesh.jpg

۱۴۰۲/۸/۱۵ - روابط عمومی دانشگاه
هشتمین همایش بین‌المللی آموزش مهندسی ایران، روز دوشنبه ۱۵ آبانماه ۱۴۰۲ در آمفی‌تئاتر دانشکده مهندسی راه‌آهن دانشگاه علم و صنعت ایران افتتاح شد.

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه