باسمه تعالی

خبرنامه پايگاه اينترنتي دانشگاه علم و صنعت ايران (شماره ۳۸۲)

اخبار ۱۶ الی ۳۰ مهرماه  ۱۴۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۸/۲ 

         شبکه های مجازی اداره روابط عمومی

کانال اطلاع رسانی در تلگرام: IUST_Official@
لوگو سروش کانال اطلاع رسانی در سروش: IUST_Iran@
کانال بازارکار در تلگرام: IUSTjob@
کانال اطلاع رسانی در بله: iust_pr@
پیج اینستاگرام: iust_pr@
Image result for لوگوی اپارات کانال اطلاع رسانی در آپارات: iust_p

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

 

۱۴۰۲/۷/۳۰ - روابط عمومی دانشگاه
رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه علم و صنعت ایران، روز شنبه ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲ با دکتر مخبر (معاون اول رئیس جمهور) دیدار و گفت و گو کردند.


 

 

۱۴۰۲/۷/۲۹  - روابط عمومی دانشگاه
نشست روسا و مسئولان دانشگاه علم و صنعت ایران و بنیاد ملی نخبگان استان تهران، با موضوع «بررسی و طرح زمینه‌ها و ظرفیت‌های موجود برای همکاری» در روز یکشنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۲ برگزار گردید.

 


۱۴۰۲/۷/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه
حادثه وحشتناک‌تر و عظیم‌تر از آن است که با صدور اطلاعیه و اعلامیه تسکین یابد، بلکه نیازمند اقدام عملی با مشت‌های آهنین و قلب‌های آکنده از تنفر نسبت به انسان‌های متکبر و سقوط آنها است.

 

 افتتاح سیزدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران در دانشگاه علم و صنعت ایران
 

۱۴۰۲/۷/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه
آیین افتتاح سیزدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران، صبح روز سه‌شنبه ۲۵ مهرماه ۱۴۰۲ در سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی امام رضا (ع) دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.


 

۱۴۰۲/۷/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه
جشن استقبال از ورودی‌های جدید کارشناسی ۱۴۰۲ دانشگاه علم و صنعت ایران، ۲۴ مهر ماه با حضور هیأت رئیسه دانشگاه، در سالن همایش‌های بین‌المللی امام رضا (ع) برگزار شد.

 

۱۴۰۲/۷/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه

 

۱۴۰۲/۷/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه
دانشگاهیان علم و صنعت ایران، با شرکت در تجمع اعتراضی در میدان فلسطین، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی، حمایت قاطع خود را از مردم مظلوم فلسطین به ویژه ساکنین غزه اعلام کردند.


 

۱۴۰۲/۷/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور بیانیه‌ای، حملات رژیم غاصب اسرائیل به مردم مظلوم غزه را محکوم و با مردم فلسطین اظهار همدردی کرد.


 

۱۴۰۲/۷/۲۶- روابط عمومی دانشگاه
روسای ۱۴ دانشگاه بزرگ کشور در بیانیه‌ای ضمن حمایت از دلاوری‌های مبارزان حماس و دیگر گروه‌های مقاومت نظیر جهاد اسلامی فلسطین، بمباران وحشیانه رژیم صهیونیستی بر علیه زنان و کودکان و مراکز علمی غزه را محکوم کردند.


 

۱۴۰۲/۷/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه
پیرو اطلاعیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، همه کلاس‌های دانشگاه‌های شهر تهران برای حضور گسترده دانشگاهیان در تجمع محکوم کردن جنایان رژیم غاصب صهیونیستی که از ساعت ۱۵ در میدان فلسطین برگزار خواهد شد، تعطیل است.

 

۱۴۰۲/۷/۲۴ - روابط عمومی دانشگاه
دومین روز از سی و پنجمین همایش اولیای دانشجویان نوورود با اولیای دانشگاه، روز دوشنبه ۲۴ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور والدین دانشجویان استانها، اعضای هیات رئیسه و روسای دانشکده‌ها، در سالن آمفی‌تئاتر شهید بهرامی دانشگاه برگزار شد.


 

۱۴۰۲/۷/۲۳ - روابط عمومی دانشگاه
سی و پنجمین نشست صمیمانه اولیای دانشجویان نوورود با اولیای دانشگاه، روز یکشنبه ۲۳ مهرماه ۱۴۰۲ با حضور والدین دانشجویان مقیم تهران و در سالن آمفی‌تئاتر شهید بهرامی دانشگاه برگزار شد.


 

۱۴۰۲/۷/۲۳ - روابط عمومی دانشگاه
نشست «هفته علم جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق»، با پیگیری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق و هماهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت آموزش عالی عراق، با حضور بیش از ۶۰ دانشگاه از دو کشور برگزار شد.

 

۱۴۰۲/۷/۱۹ - روابط عمومی دانشگاه
نشست اعضای هیأت رئیسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی و یاوران علمی دانشکده معماری و شهرسازی، روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه ۱۴۰۲ در محل سالن همایش‌های این دانشکده برگزار شد.


 

۱۴۰۲/۷/۱۸ - روابط عمومی دانشگاه
سیزدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران، ۲۵ تا ۲۷ مهرماه ۱۴۰۲ در دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌شود.


 

۱۴۰۲/۷/۱۷ - روابط عمومی دانشگاه
ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه علم و صنعت ایران و آرزوی موفقیت برای همه این عزیزان، به اطلاع می‌رساند تمامی اطلاعیه‌ها و اخبار مربوط به ثبت نام این دانشجویان جدیدالورود در بخش اخبار ورودی‌های ۱۴۰۲ در سایت اصلی دانشگاه و یا از طریق لینک ذیل قابل دسترس و ملاحظه می‌باشد.


 

۱۴۰۲/۷/۱۷ - روابط عمومی دانشگاه
دانشگاهیان علم و صنعت ایران، ۱۷ مهرماه ۱۴۰۲ در حمایت از مردم مظلوم فلسطین بیاینه‌ای صادر و با امضای طومار، آمادگی خود را برای پشتیبانی مادی و معنوی و نیز حضور در جبهه مبارزه علیه رژیم کودک‌کش صهیونیستی اعلام کردند.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsel.jpg

۱۴۰۲/۷/۲۳ - روابط عمومی دانشگاه
دکتر علی ملکی (استاد دانشکده شیمی)، دکتر صادق رستم‌نیا (استاد دانشکده شیمی) و دکتر اصغر حبیب‌نژاد (دانشیار دانشکده مهندسی عمران)،  سرآمد علمی سال ۱۴۰۲ کشور شناخته شدند.

 

۱۴۰۲/۷/۱۸ - روابط عمومی دانشگاه
دکتر منصور انبیاء (رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران و استاد دانشکده شیمی) و دکتر علی ملکی (استاد دانشکده شیمی)، برنده جایزه ملی محیط زیست در سال ۱۴۰۲ شناخته  و تقدیر شدند.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

۱۴۰۲/۷/۲۴ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر مسعود دهمرده، به سمت «مدیر گروه الکترونیک و برق خودرو دانشکده مهندسی خودرو» منصوب شد.

 

۱۴۰۲/۷/۱۸ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی (ریاست جمهور و رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی)، دکتر محمد سلیمانی (عضو هیات علمی دانشکده برق دانشگاه علم و صنعت ایران)؛ به عنوان «عضو پیوسته فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی» منصوب گردید.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/defa.jpg

۱۴۰۲/۷/۳۰ - روابط عمومی دانشگاه
مینا مقدم زآبادی (دانشجوی دوره دکتری دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر-گرایش هندسه)، سوم آبانماه ۱۴۰۲ از رساله دکتری خود با عنوان « نظریه‌های کوهمولوژی از ساختارهای هندسی و جبری مبتنی بر محاسبات کسری» دفاع می‌کند.

 

 دفاعیه دکتری
 

۱۴۰۲/۷/۲۵ - دانشكده مهندسي كامپيوتر 
خانم هما ردائی دانشجوی کارشناسی ارشد آقای دکتر محمدرضا جاهد مطلق مورخ  ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ ساعت ۱۹:۰۰ از رساله دکتری خود با عنوان "جانمایی گراف دانش مبتنی بر تکنیک ترجیحات گزینشی و کاربست آن در بهبود پیش‌بینی پیوند" دفاع خواهند نمود. (ادامه مطلب)

 
۱۴۰۲/۷/۲۴ - دانشكده مهندسي كامپيوتر 
آقای صابر قنبرنژاد  دانشجوی کارشناسی ارشد آقای دکتر حاکم بیت الهی مورخ  ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ ساعت ۱۲:۰۰ از رساله دکتری خود با عنوان "ارزیابی مسیریاب شبکه بر تراشه در فناوری‌های مختلف تراشه" دفاع خواهند نمود. (ادامه مطلب)
 

۱۴۰۲/۷/۱۸ - روابط عمومی دانشگاه
بهنام عبدزاده ضیابری (دانشجوی دکتری رشته مهندسی صنایع)، ۲۹ مهر ماه ۱۴۰۲  از رساله دکتری خود با عنوان «ارائه مدل یکپارچه برای زمان‌بندی پروژه، انتخاب تأمین‌کننده و مسیریابی وسایل نقلیه»‏‎ دفاع می‌کند.

 

 دفاعیه دکتری
 

۱۴۰۲/۷/۱۶ - دانشكده مهندسي كامپيوتر 
خانم فاطمه انوری دانشجوی کارشناسی ارشد آقای دکتر محمدرضا محمدی مورخ  ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ ساعت ۱۶:۳۰ از رساله دکتری خود با عنوان "یادگیری مستمر با استفاده از تقطیر دانش با تکیه بر اهمیت ویژگی" دفاع خواهند نمود. (ادامه مطلب)

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg

۱۴۰۲/۷/۳۰ - مرکز مشاوره دانشجویی
مرکز مشاوره و سبک زندگی، نشست صمیمانه با دانشجویان خوابگاهی(ویژه خواهران) را به مناسبت هفته بهداشت روان با حضور سرکار خانم دکتر گودرزی(متخصص طب سنتی)و سرکار خانم دکتر شاه حسینی(روانشناس)، مورخ ۲۹ مهرماه در حسینیه خوابگاه خواهران از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار نمود. 


 

AWT IMAGE

۱۴۰۲/۷/۳۰ - دانشكده مهندسي عمران
پنجمین دوره طرح توانمندسازی شغلی صدف ویژه ناحیه نوآوری پردیس با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در پاییز ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. مهلت ثبت‌نام ۵ آبان ۱۴۰۲ می‌باشد. متقاضیان می‌توانند برای رزرو مصاحبه پیش از ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات طرح با شماره‌ ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵ و شماره واتساپی و ایتا ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶ و شماره تلگرامی ۰۹۳۸۴۵۱۱۷۹۹ در ارتباط باشند.

 

۱۴۰۲/۷/۳۰ - دانشكده مهندسي عمران
بدین‌وسیله پاره‌ای از قوانین مربوط به جلسات دفاع پایان‌‎‌نامه‌های دانشجویان دکتری ورودی ۱۳۹۷ و پس از آن و همچنین دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ و پس از آن (در ادامه مطلب) به اطلاع می‌رسد.

 

۱۴۰۲/۷/۲۹  - دانشكده شيمي
 
۱۴۰۲/۷/۲۹  - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید


 
۱۴۰۲/۷/۲۹  - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

 

 محکومیت حمله به بیمارستان المعمدانی غزه
 

۱۴۰۲/۷/۲۶ - بسيج كاركنان دانشگاه علم و صنعت ايران
بسیج کارکنان دانشگاه علم و صنعت شهادت مظلومانه مردم بی دفاع فلسطین توسط رژیم غاصب و اشغالگر اسرائیل را به محضر امام زمان (عج) و همه ی آزادگان جهان تسلیت عرض نموده و حمله وحشیانه صهیونیست ها به بیمارستان_المعمدانی را محکوم مینماید.

۱۴۰۲/۷/۲۶ - بسيج كاركنان دانشگاه علم و صنعت ايران
بسیج کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری- دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی طی بیانیه ای حمله وحشیانه و بی شرمانه صهیونیست ها و به شهادت رساندن مردم بی گناه غزه را محکوم نمودند. در بخشی از این بیانیه آمده است: این روزها باز هم شاهد جنایات بی شرمانه رژیم غاصب اسرائیل و صهیونیست های به دور از انسانیت هستیم، جنایاتی که دل همه آحاد مردم را به درد آورده و روحیات و احساسات انسان دوستانه و وجدان های بیدار کوچک و بزرگ را تحت تاثیر قرار داده است، و در مقابل مدعیان دروغین حمایت از حقوق بشر سکوت کرده و خفقان گرفته اند!
 
۱۴۰۲/۷/۲۵ - دانشكده مهندسي صنايع
سمیناری تحت عنوان «آیا تحصیل در خارج از کشور ارزشش را دارد؟ بله، اینطور است؛ خیر، اینطور نیست!»، توسط پروفسور جلال عشایری (عضو محترم هیأت علمی دانشگاه‌های TIAS و Tilburg هلند) ، روز شنبه ۲۹ مهر  ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳ الی ۱۵  در سالن شهید شهبازی دانشکده مهندسی صنایع برگزار خواهد شد. از کلیه علاقه‌مندان جهت شرکت در این سمینار دعوت بعمل می‌آید.
۱۴۰۲/۷/۲۵ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۲/۷/۲۵ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید


 

۱۴۰۲/۷/۲۴ - مرکز مشاوره دانشجویی
همزمان با استقبال از دانشجویان نوورود کارشناسی به دانشگاه، غرفه مرکز مشاوره در ستاد استقبال فعال بود. کارشناسان مرکز مشاوره و سبک زندگی اقدام به توضیح در مورد کارنامه سلامت روان و معرفی مرکز مشاوره و توزیع بروشور و کتاب در بین دانشجویان و والدین نمودند. 

AWT IMAGE

۱۴۰۲/۷/۲۴ - دانشكده مهندسي عمران
در هشتمین آیین تجلیل از سرآمدان علمی کشور در سال ۱۴۰۲ که ۱۲ مهرماه با حضور معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان، رئیس‌جمهور و وزیر عتف در هتل اسپیناس تهران برگزار شد، از دکتر اصغر حبیب‌نژاد کورایم، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران تجلیل به‌عمل آمد. ضمن عرض تبریک صمیمانه، برای ایشان توفیق روز افزون و کسب مدارج علمی بالاتر را آرزومندیم.

۱۴۰۲/۷/۲۳ - اداره بهداشت و درمان
برنامه ویژه به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان     

۱۴۰۲/۷/۲۳ - دانشكده مهندسي صنايع
در راستای حمایت از دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان به منظور ورود به فضای کارآموزی و اشتغال طرح توانمندسازی شغلی صدف برگزار می‌شود.

۱۴۰۲/۷/۲۲ - دانشكده مهندسي صنايع
کارگاه آموزشی «GAMS» ویژه دانشجویان جدیدالورود گرایش‌ مهندسی لجستیک و زنجیره تأمین دانشکده مهندسی صنایع، روز دو‏شنبه ۱ آبان ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳ الی ۱۵، طبقه سوم- کلاس ۳۱۳ دانشکده صنایع برگزار خواهد شد.

۱۴۰۲/۷/۲۲ - اداره بهداشت و درمان

حضور پزشک متخصص زنان در بهداری   
۱۴۰۲/۷/۲۲ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۲/۷/۲۲ - مرکز مشاوره دانشجویی
سی‌وپنجمین همایش اولیاء دانشجویان کارشناسی ورودی جدید دانشگاه علم و صنعت ایران، با شعار «دانشگاه دوستدار خانواده»، روزهای یکشنبه ۲۳ مهرماه ویژه اولیاء دانشجویان تهرانی و دوشنبه ۲۴ مهرماه ویژه اولیاء دانشجویان خوابگاهی ۱۴۰۲ با حضور ریاست و مسئولان دانشگاه در مجتمع فرهنگی شهید بهرامی از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲ برگزار خواهد شد.

۱۴۰۲/۷/۱۹ - دانشكده مهندسي كامپيوتر
 انتصاب جناب آقای دکتر بهروز مینایی بیدگلی به عنوان دبیر ستاد توسعه فناوری‌های هوش مصنوعی و رباتیک که به حق انتصاب شایسته‌ای برای پیشبرد اهداف معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس‌جمهوری در راستای توسعه هوش مصنوعی در کشور است را خدمت ایشان،‌ دانشکده و جامعه علمی کشور تبریک عرض می‌نماییم.  

۱۴۰۲/۷/۱۹ - دانشكده شيمي
لینک خبر کلیک نمایید.


 

۱۴۰۲/۷/۱۹ - مرکز مشاوره دانشجویی
ضمن تبریک و شادباش به دانشجویان ورودی جدید، مرکز مشاوره و سبک زندگی دانشگاه علم و صنعت ایران، خدمات خود را جهت کلیه دانشگاهیان، در حوزه مشاوره و درمان ارائه می‌دهد. 

۱۴۰۲/۷/۱۹ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید

۱۴۰۲/۷/۱۹ - مرکز مشاوره دانشجویی
ضمن تبریک به دانشجویان نوورود و شادباش شروع سال تحصیلی جدید، به منظور پایش سلامت روان و تکمیل پرونده در سیستم گلستان، ضروری است دانشجویان ورودی جدید و همچنین دانشجویان خوابگاهی در هر سه مقطع (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)، با مراجعه به لینک‌ اعلام شده، نسبت به تکمیل فرم‌های مربوطه اقدام نمایند. 

۱۴۰۲/۷/۱۹ - دفتر همكاري‌هاي علمي و صنعتي

جهت مشاهده خبر کلیک کنید


 

۱۴۰۲/۷/۱۸ - اداره بهداشت و درمان
به مناسبت روز ملی سلامت بانوان ایرانی 

۱۴۰۲/۷/۱۸ - اداره بهداشت و درمان
به مناسبت روز ملی سلامت بانوان ایرانی 

۱۴۰۲/۷/۱۸ - اداره بهداشت و درمان
بررسی عملکرداورژانس ۱۱۵ مستقر در دانشگاه   

۱۴۰۲/۷/۱۶ - دانشكده مهندسي صنايع
همزمان با پنجمین دوره جایزه مصطفی (ص)، رویداد زیست‌بوم علم و فناوری در دانشگاه علم و صنعت ایران با دعوت از دو استاد دانشگاه ترکیه به میزبانی دانشکده مهندسی صنایع و دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت در روزهای شنبه و یکشنبه ۸ و ۹ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار گردید.

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه